prezenty na dzień dziecka

Prezent na dzień dziecka

Posted On
Posted By Daniel

Dzień dziecka to jedna z najbardziej lubianych świąt, nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Dlatego w tym wyjątkowym dniu, warto obdarować wszystkie dzieci, najlepszymi prezentami na dzień dziecka dostępnymi online.

Baletnice. Mimo wszystko- Elisabeth Barféty

Bruno to zakochany w tańcu młody chłopak, który od czasu zaczęcia treningów, jest wyśmiewany przez chłopaków ze swojego osiedla, a w dodatku przecięli mu oponę w rowerze. Bruno sam do końca nie wie co zrobić, ponieważ sam kiedyś wyśmiewał się z chłopaków, którzy nosili rajstopy. Chciałby porozmawiać o tym ze swoją mamą, ale zawsze go coś powstrzymuję. Na szczęście dziewczyny z lekcji baletu, zauważyły, że z ich kolegą jest coś nie tak, i postanawiają mu za wszelką cenę pomóc. Nie domyślali się jednak, że nie będzie to takie proste. “Baletnice. Mimo wszystko” to książka, która pokazuję, że siła i marzenia to cech charakteru, dzięki którym można zdobyć o wiele więcej, niż się na początku oczekiwano. Książki z cyklu “Baletnice” to opowiadania, które uwrażliwiają dziecka, ale zarazem uczą co to przyjaźń i marzenia, a nawet walka o nie i zazdrość, i jak sobie z nią radzić. 

Klątwa faraona. Zgaduj, rozwiązuj, wydostań się- Tecnoscienza

Mark i Fatima jadą wraz z profesorem Piramidowskim do Egiptu, lecz gdy tam docierają i udają się do największej piramidy, profesor postanawia sam poszukać grobowca Tutenchamona, a Mark i Fatima postanawiają wyruszyć na swoje własne i samotne poszukiwania. Odnajdują po jakimś czasie mumię, która mówi im, że mogą się wydostać z piramidy, ale najpierw będą musieli wykonać kilka zadań. Książka “Klątwa faraona” zawiera w sobie nie tylko historię Marka i Fatimy, ale także zawiera zagadki, które czytelnik musi sam wykonać. Ogółem w książce znajduję się około dwudziestu zadań, dzięki, którym bohaterowie odnajdą drogę do wyjścia z piramidy, i aby tego dokonać czytelnik będzie musiał wykazać się sprytem, liczeniem, porównywaniem oraz odczytywaniem znaków.

 

Related Post