prezenty na dzień dziecka

Dzień dziecka

Posted On
Posted By Daniel

Książka jako prezent na dzień dziecka to świetny pomysł, ponieważ jest wręcz mnóstwo książek dla dzieci o różnym wieku, i o różnym stopniu zdolności do czytania. Wszystko jest teraz zależne, czym nasze dziecko się interesuje, warto o tym pamiętać, przy wyborze książki dla dzieci, a jeśli nadal nie wiesz, która książka świetnie się sprawdzi jako prezent na dzień dziecka, warto zainteresować się tymi podanymi poniżej. 

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku- Agnieszka Waligóra, Urszula Młodnicka

“Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku” to książeczka, która opowiada i przedstawia losy czwórki przyjaciół- Pinka, Lulki, Leona i Bingo. Pink to trochę dziwny z wyglądu stworek, który ma niebieskie futerko, jedno ucho spiczaste, drugie okrągłe, oraz posiada futerkowy nosek. Pinka posiada troje przyjaciół, a każde w gronie jest tak samo ważne, i troszczę się oni o siebie nawzajem. Nikt z przyjaciół nie jest lekceważony, ani pomijany. Spędzają wspólnie czas na zabawach, biwakowaniu, czy robieniu wspólnie wielu wspaniałych rzeczy. Książeczka ma za zadanie, wytłumaczyć dziecku czym jest przyjaźń, jak o nią dbać i jak troszczyć się o drugą osobę.

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych Polek- Sylwia Chutnik

Cykl książek “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” to świetnie przyjęte książki, które cieszą się dużą popularnością , wśród dzieci, młodzieży, i nawet dorosłych. Każda z książek przedstawia wybitne i silne kobiet, które chcą opowiedzieć swoją historię innym. W szczególnym wydaniu “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych Polek” autorka przedstawiła takie znane postacie jak Simona Kossak, Martyna Wojciechowska, czy Izabela Czartoryska. Każda historia w książce pokazuję, że warto uwierzyć w siebie, swoje możliwości, i zawsze walczyć o więcej. Morał wyciągnięty z książki będzie jeden: każda z nas jest wyjątkowa, i to pozwala nam na realizowanie swoich pasji i marzeń.

Related Post